top of page

Dieta online

_DSC9097.kj3.jpg

Dieta online to sposób na oszczędzenie czasu, przygotowanie diety bez wychodzenia z domu, bez spotkań kontrolnych w gabinecie.

Polega ona na opracowaniu indywidualnego planu żywieniowego opartego na celach i potrzebach konkretnej osoby, dopasowaniu przepisów i produktów do indywidualnego gustu i stanu zdrowotnego, a także oszczędzeniu pieniędzy poprzez dobór ilości i listy produktów spożywczych, tak aby się nie marnowały oraz eliminowaniu niepotrzebnych i nieskutecznych suplementów diety.

Konsultacje w diecie online i kontrole odbywają się mailowo lub w postaci wideokonsultacji, w zależności od tego, jaka forma bardziej Państwu odpowiada.

Czas trwania takiej diety ustalamy z pacjentem indywidualnie, niektórym potrzeba dwóch miesięcy, aby zmienić nawyki żywieniowe, niektórzy potrzebują pół roku, aby schudnąć, zmniejszyć poziom glukozy we krwi, obniżyć ciśnienie tętnicze, uregulować hormony tarczycy.

Na początek prosimy o wypełnienie formularza, który jest jednocześnie wywiadem zdrowotnym i żywieniowym i na podstawie odpowiedzi przygotowywany jest dwutygodniowy jadłospis, przesyłany do Państwa na adres mailowy. Po dwóch tygodniach podczas wideokonsultacji lub mailowo sprawdzamy efekty, wyniki, samopoczucie oraz zmiany i ustalamy założenia do nowego jadłospisu. Jego realizację oceniamy podczas kontroli po kolejnych dwóch tygodniach stosowania diety.

Oferujemy wsparcie dietetyczne w postaci możliwości kontaktu mailowego, telefonicznego podczas całego okresu trwania diety.

Na koniec, po osiągnięciu celu, otrzymujecie Państwo materiały pomocne w utrzymaniu osiągniętych wyników, oraz zachowań żywieniowych, które wspomogą uniknięcie efektu jojo.

Koszt miesięcznej diety online to 380zł.

Zapisz się na kurację online.

 

bottom of page