Aleksandra Kubacka

_DSC9179.2.jpg
Szkolenia i kursy

 

Psychodietetyka

Zaburzenia łaknienia i odżywiania

Choroby wieku dziecięcego

Dieta bezglutenowa

Żywienie w sporcie

Alergie i nietolerancje pokarmowe

Leczenie otyłości

O mnie

 

Mgr inż. Aleksandra Kubacka

Dietetyk. Absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW w Warszawie.

 

Moje siedemnastoletnie doświadczenie w tym zawodzie związane jest z pracą w przychodniach lekarskich, poradni dietetycznej i Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie, wsparciu eksperckim w firmie farmaceutycznej, firmie PR i gabinecie chirurgii estetycznej. Byłam przez 3 lata nauczycielem akademickim w WUM w Zakładzie Żywienia Człowieka, gdzie zajmowałam się nauczaniem studentów kierunków Dietetyka, Pielęgniarstwo oraz Zdrowie publiczne.

 

Jestem autorką artykułów o tematyce dietetycznej do miesięczników, portali internetowych a także filmików poświęconych diecie i zdrowemu odżywianiu. Konsultuję artykuły do prasy codziennej i opiniotwórczej oraz do stacji radiowych.

 

Zdecydowałam się otworzyć własną praktykę w Warszawie (Warszawa śródmieście), w której podnoszę standardy pracy z pacjentami, stawiając na jakość i indywidualne podejście, inaczej niż w sieciowych poradniach dietetycznych, dla osiągnięcia najlepszych efektów.

 

Pracuję z osobami z nadwagą i otyłością, zaburzeniami odżywiania, pacjentami z chorobami dietozależnymi (jak cukrzyca, nadciśnienie i choroby układu krążenia), sportowcami, kobietami w ciąży, wegetarianami i całymi rodzinami. Każdą osobę, która przychodzi do mnie po poradę dietetyczną traktuję bardzo indywidualnie.

 

Moja praca jest dla mnie pasją, a wyniki i osiągnięcia swoich pacjentów traktuję jako sukces i powód do satysfakcji.