Cennik

Pierwsza wizyta - początek kuracji: 100 zł

Spotkanie to ma na celu poznanie pacjenta, zebranie informacji do wywiadu zdrowotnego, żywieniowego i ocenę aktywności fizycznej. Pytam o problemy zdrowotne, preferencje smakowe, umiejętności kulinarne, styl życia oraz możliwości czasowe związane z przygotowaniem posiłków. Na wizycie przeprowadzana jest również analiza składu ciała. Informacje te są potrzebne, aby przygotować zalecenia oraz opracować jadłospis dopasowany indywidualnie do potrzeb pacjenta.Podczas spotkania określam z pacjentem cel i czas trwania kuracji i proponuję plan działania. Spotkanie to trwa około godziny. 

 

Miesięczny pakiet: 420 zł

W cenę miesięcznej opieki dietetycznej wliczone są dwa zestawy 14-dniowych jadłospisów dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjenta, a także dwa spotkania kontrolne z dietetykiem, podczas których omawiane są rezultaty i przebieg diety, wyjaśniane wątpliwości i udzielane porady oraz przeprowadzony pomiar składu ciała. W tej cenie jest również możliwość kontaktu telefonicznego i mailowego z dietetykiem. W zależności od zaplanowanego czasu trwania kuracji ustalana jest realizacja jednego lub kilku pakietów miesięcznych.

 

Miesięczny pakiet on-line: 380 zł

W cenie miesięcznego pakietu on-line znajdują się dwa zestawy 14-dniowych jadłospisów dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjenta. W tym pakiecie jest możliwość kontaktu telefonicznego i mailowego z dietetykiem, oraz kontrola diety w postaci wideokonsultacji. W zależności od zaplanowanego czasu trwania kuracji zalecam jeden lub kilka pakietów miesięcznych.

 

Miesięczny pakiet ekonomiczny: 280 zł

W cenę miesięcznej opieki dietetycznej w wersji ekonomicznej wliczony jest jeden 14-dniowy jadłospis dostosowany do indywidualnych potrzeb pacjenta, a także dwa spotkania kontrolne z dietetykiem, podczas których omawiane są rezultaty i przebieg diety, wyjaśniane wątpliwości i udzielane porady oraz przeprowadzony pomiar składu ciała. W tej cenie jest również możliwość kontaktu telefonicznego i mailowego z dietetykiem.

 

Spotkanie kontrolne: 80 zł

Po zakończeniu kuracji dietetycznej i osiągnięciu celu przez pacjenta, wskazane jest kontrolowanie wyników w okresie stabilizacji. Na spotkaniu wraz z pacjentem oceniamy jego sposób żywienia, realizację ogólnych zaleceń, a także przeprowadzony i omówiony zostaje pomiar składu ciała. Spotkanie trwa około 30 minut.

 

Konsultacja dietetyczna: 150 zł

Konsultacja to jednorazowe spotkanie z dietetykiem, które ma pomóc odpowiedzieć na pytania związane z dotychczasowym żywieniem. Podczas spotkania omówione zostaje menu pacjenta, korygowane są błędy dietetyczne oraz dostaje on wskazówki żywieniowe. Przeprowadzony i omówiony zostaje również pomiar składu ciała pokazujący proporcje tkanki tłuszczowej do masy mięśniowej, masę ciała i stopień nawodnienia organizmu. Spotkanie trwa około godziny.

 

Cennik Dietetyk Warszawa
Pakiety

 

Pakiet miesięczny

Pakiet miesięczny online

Pakiet mini

Pakiet ślubny