top of page

Zielony Pieprz

To nie jest po prostu kolejna poradnia dietetyczna. Pracuję od wielu lat z pacjentami pełniąc  w Ich życiu

w dużej mierze rolę zaufanego doradcy i opiekuna, a nie po prostu dietetyka.

Mój styl pracy polega na:

  • Wsłuchiwaniu się w potrzeby i oczekiwania pacjenta

  • Szukaniu rozwiązań dopasowanych do możliwości czasowych i umiejętności kulinarnych

  • Edukowaniu i podpowiadaniu jak wprowadzić w życie dobre zmiany

  • Troskliwej motywacji do zmian poprzez pokazywanie pozytywnych efektów

  • Wsparciu i budowaniu zaufanej i ciepłej atmosfery kuracji

  • Budowaniu pewności siebie w drodze do szczęśliwego żywienia

mgr inż. Aleksandra Kubacka- Biel

Założycielka poradni Zielony Pieprz

Wiecznie młoda i szczęśliwa. Najlepsza wizytówka dietetycznego stylu życia, który promuje.

Absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW w Warszawie o specjalizacji Dietetyka, która stworzyła poradnie w Środmieściu Warszawy, jak też w Wawrze w otoczeniu dzików.

O jakości usług świadczą doświadczenie (potwierdzone wieloma dyplomami i certyfikatami) i najwyższe standardy, które w Poradni Zielony Pieprz są zgodne z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) i Instytutu Żywności i Żywienia (IŻŻ) oraz europejskimi wytycznymi.

Osiemnastoletnie doświadczenie Oli w tym zawodzie związane jest z pracą w przychodni lekarskiej, prywatnej poradni dietetycznej i Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie, wsparciu eksperckim w firmie farmaceutycznej, firmie PR, gabinecie chirurgii estetycznej oraz prywatnej szkole policealnej. Przez 3 lata była nauczycielem akademickim w WUM w Zakładzie Żywienia Człowieka, gdzie zajmowała się nauczaniem studentów kierunków Dietetyka, Pielęgniarstwo oraz Zdrowie publiczne.

Zdecydowała się otworzyć własną poradnię dietetyczną w Warszawie (Warszawa śródmieście), w której podnosi standardy pracy z pacjentami, stawiając na jakość i indywidualne podejście, inaczej niż większość dietetyków sprzedająca gotowe diety, powtarzalne jadłospisy, ogólne przepisy dla wszystkich.

Szuka rozwiązań, nie zawsze najprostszych, ale skutecznych i długofalowych, prowadzących do celu, osiągnięcia szczęścia w żywieniu i zdrowiu pacjentów. Nowa jakość życia niesie ze sobą większą świadomość żywieniową i radość związaną z lepszym samopoczuciem, kondycją i wyższą samooceną pacjentów.

bottom of page